Od zakończenia targów Mobile World Congress 2012 HTC nie opublikowało zbyt wielu informacji na temat swoich kolejnych smartfonów. Część użytkowników z mniej zasobnymi portfelami, szukająca czegoś nowego od tajwańskiego producenta niestety pozostawała z pustymi rękami. Koncern zaś skupiony początkowo na promocji serii One, jak się okazuje nie zapomniał jednak o użytkownikach poszukujących tańszych urządzeń.

Choć duża część osób myślała, że najtańszą propozycją zaprezentowaną przez koncern pozostanie One V, to jak się okazuje doczeka się on tańszego brata. Początkowo twierdzono, że urządzenie będzie się nazywać Wildfire C, jednak jak donosi informator (któremu udało się zrobić zdjęcia, i które udostępnił w sieci) smartfon ma przyjąć nazwę Desire C.

Specyfikacja techniczna niestety oficjalnie nie została jeszcze podana, ale przecieki głoszą, że telefon zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 320 x 480 pikseli. Ponadto urządzenie ma posiadać procesor o częstotliwości 1 GHz (lub niższej), 512 MB pamięci RAM, Androida 4.0 z okrojoną nakładką Sense 4.0, a także 4 GB pamięci wewnętrznej i 5MP aparat.

Źródło: itproportal

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.