Oficjalna cena Sony Xperia S spadła

Cezary Zapała 2012-05-11

 

Sony postanowił obniżyć cenę swojego dotychczasowego flagowego smartfona. Xperia S wyceniana początkowo na 599 euro (lub 499 funtów) obecnie jest dostępna w internetowym sklepie Sony Mobile (niestety brak polskiego odpowiednika) na 499 euro i analogicznie 399 funtów, co dla nas może oznaczać obniżkę rzędu 400-500 złotych!

 

Prawdopodobnie zmiana ceny może wiązać się z zaprezentowaniem na przedwczorajszej konferencji nowych modeli japońskiego koncernu (Xperii GX i SX). Warto jednak zauważyć, że Sony Xperia S jest jak na razie dość nowym smartfonem, ponieważ na rynku jest dopiero od jakiś 2 miesięcy. Obniżka nie objęła niestety pozostałych modeli, choć być może za jakiś czas się to zmieni i również Xperia P, jak i Xperia U doczekają się ciekawszych ofert cenowych, co zapewne zainteresuje wielu użytkowników.

Źródło: Sony

 


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x