III kwartal T-Mobile

T-Mobile ma prawie 2500 stacji 5G – oto nowe lokalizacje

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile poinformował, że ma już blisko 2500 stacji 5G. Magentowy operator nie zwalnia w rozbudowie infrastruktury i realizuje z nadwyżką swoje założenia związane z uruchamianiem 120 stacji tygodniowo. W ostatnich dniach przybyło ich 176, niektóre w zupełnie nowych lokalizacjach, a inne w dużych miastach.

T-Mobile ma prawie 2500 stacji 5G

T-Mobile 2500 stacji 5G

Dokładna liczba stacji 5G, które posiada T-Mobile, to 2470. W ostatnich dniach magentowy operator uruchomił swoje pierwsze stacje 5G w takich miejscowościach jak Adamów, Aleksandrów Łódzki, Giżycko, Jastarnia, Jaworzno, Krynica Morska, Lubliniec, Milanówek, Mszczonów, Pruszcz Gdański, czy Tomaszów Mazowiecki.

T-Mobile rozbudowuje swoją infrastrukturę również w dużych miastach, gdzie stacje obsługujące 5G są już od dłuższego czasu. W ostatnim tygodniu magentowy operator najwięcej stacji uruchomił w Bielsko-Białej, Gliwicach, Gdańsku i Katowicach.

Czytaj także: T-Mobile pozwala wymienić stary telefon na nowy model z 5G. Brzmi świetnie, ale nie każdy może z tego skorzystać

Kilka dni temu T-Mobile informował, że ma blisko 2300 stacji 5G. W zasięgu sieci nowej generacji znalazły się takie miejscowości, jak Bielsk Podlaski, Łowicz, Maków, Mrozy, Pilica, Siennica, Tykocin, Warka, Zambrów i Zawiercie. Najwięcej nowych stacji zostało jednak uruchomionych w Krakowie, Zabrzu, Poznaniu i Opolu. W tych miastach 5G od T-Mobile funkcjonuje od ponad roku, jednak operator postanowił wzmocnić sieć.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy