zestawy urządzeń realme t-mobile

T-Mobile pozwala wymienić stary telefon na nowy model z 5G – gdzie jest haczyk?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Z okazji 25-lecia T-Mobile w Polsce magentowy operator przygotował propozycję dla swoich klientów — to wymiana smartfona na zupełnie nowy model. W skrócie przynosimy nasz obecny telefon do salonu operatora, a wychodzimy z nowym Samsungiem Galaxy A22 5G nic nie dopłacając. Oferta wygląda na bardzo ciekawą, ale niestety ma pewne wady.

Bezpłatna wymiana smartfona na nowy model w T-Mobile

Oferta magentowego operatora obowiązuje od dzisiaj (24 sierpnia) do 16 września, czyli daty 25. urodzin T-Mobile w Polsce. Wystarczy przynieść do salonu swój obecny telefon. Konsultanci zweryfikują, czy urządzenie jest w pełni sprawne technicznie. Jeśli tak, to otrzymamy Samsunga Galaxy A22 5G za darmo.

Cała akcja ma jednak dwa ograniczenia, przez które nie każdy będzie mógł wziąć w niej udział. Po pierwsze, telefon, który chcemy zostawić w salonie magentowego operatora, musi znajdować się na specjalnej liście zawierającej ok. 100 modeli. T-Mobile przyjmie m.in. Nokię 3.1, Oppo A15, Samsunga Galaxy A20, Samsunga Galaxy J4+, LG K22 oraz Motorolę Moto E6 Plus.

Czytaj także: PlayStation Indies, czyli nowa wyprzedaż w PlayStation Store. Te 40 gier na PS4 & PS5 warto kupić!

Oprócz tego trzeba pamiętać, że urodzinowa oferta T-Mobile jest skierowana do osób, które decydują się na przedłużenie korzystania z magentowych usług w taryfie M+.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy