T-Mobile dla osób niesłyszących

Tak wygląda największy salon T-Mobile w Polsce — dziś został otwarty

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile otworzył dziś swój największy salon w Polsce. Ma on ponad 160 m2 powierzchni, trzy strefy klienckie, stoły multimedialne, a także specjalną, ekologiczną ścianę. Wnętrze salonu przyciąga wzrok i może się podobać.

Gdzie się znajduje i jak wygląda największy salon T-Mobile w Polsce?

Magentowy operator otworzył dziś w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 116 swój największy salon w naszym kraju. W realizacji otwarcia pomagał Deutsche Telekom. Powierzchnia całego obiektu to ponad 160 m2, z czego ponad 110 m2 przypada na salę sprzedaży. Wspomniana sala jest podzielona na trzy strefy:

  • Przestrzeń z szerokim portfolio produktów dla klientów indywidualnych;
  • wydzielone miejsce dla klientów biznesowych,
  • kącik z rozwiązaniami dla domu (smart home).

Do tego T-Mobile przygotował strefy ekspozycyjne i stoły multimedialne do co-workingu. Chcieliśmy, aby przebywanie w poznańskim sklepie T-Mobile było przyjemnym doświadczeniem zarówno dla klientów, jak i dla naszych pracowników, dlatego też zadbaliśmy np. o odpowiednie oświetlenie, wykorzystując w tym celu ciekawy design nowoczesnych lamp Tom Dixon — informuje magentowy operator.

Czytaj także: Microsoft Teams 2 nadchodzi. Piękna aplikacja i świetne nowości

Do nowego salonu T-Mobile dotarła moda na ekologiczne rozwiązania. W środku znajduje się ściana z żywymi roślinami. Do tego podłoga jest wykonana w 100% z materiałów z recyklingu, sufit pozostał niezabudowany, a ściany zostały pomalowane antyalergiczną farbą.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy