PeoPay bilety

Bank Pekao ogłasza beta testy aplikacji PeoPay — jak się do nich zgłosić?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Ruszają beta testy aplikacji mobilnej PeoPay. Bank Pekao chce zbadać preferencje swoich klientów i zebrać od nich uwagi, które pozwolą udoskonalić program. Testerzy otrzymają wcześniejszy dostęp do nowych funkcji i poprawek, będą mogli wyrażać swoje opinie i sugerować zmiany.

Beta testy aplikacji PeoPay — dla kogo, jak się zapisać?

W testach mogą wziąć udział posiadacze smartfonów z Androidem. Ochotnicy mają się zgłaszać na stronie aplikacji w sklepie Google Play. W szczegółach opisu PeoPay pod zdaniem Dołącz do programu testów Beta jest opcja Dołącz, którą należy wybrać. Testerzy będą stale otrzymywać nowe wersje beta aplikacji. Z bycia testerem można w dowolnym momencie zrezygnować. Istnieje limit osób zapisanych do testów. Co jeśli zostanie osiągnięty? Wtedy nie będzie można zgłosić się do testów, chyba że inny tester się z nich wypisze.

Czytaj także: 10$ zniżki na AliExpress — wystarczy zapłacić Blikiem

Stopniowo z wprowadzanymi do aplikacji zmianami i nowościami, będziemy informować naszych testerów, na co powinni zwrócić uwagę. Zdobyty feedback będzie miał duży wpływ na wprowadzane poprawki, a nowa aplikacja będzie odzwierciedleniem tego, czego życzą sobie klienci –podkreśla Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A. Jak mówi, w nowej wersji aplikacji PeoPay użytkownicy mogą korzystać z nowego modułu inwestycyjnego oraz ze sprawniejszego modułu realizacji przelewów.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy