Ainol prezentuje Novo 7 Aurora II i Novo 7 Elf II

Newsy

Firma Ainol to jeden z najbardziej znanych chińskich producentów budżetowych tabletów. Dość dobra specyfikacja techniczna jak i niezłe wykonanie produktów spowodowały, że w Polsce urządzenia tego koncernu rozeszły się dość szybko. Portfolio Ainola powiększyło się ostatnio o dwa kolejne modele – Novo 7 Aurora II (o jego starszym bracie możecie przeczytać wyczerpującą recenzję przygotowaną przez Maćka tutaj) oraz Novo 7 Elf II.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Oba modele są praktycznie bliźniacze. Posiadają 7 calowe wyświetlacze o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor Amlogic ARM Cortex-A9 o taktowaniu 1.5 GHz z chipem graficznym Mali-400MP2, 1 GB pamięci RAM, wbudowaną pamięć 8 GB, slot microSDHC oraz Androida 4.0. Różnicą pomiędzy modelami jest rodzaj zastosowanego ekranu. W Novo 7 Aurora II mamy IPS, natomiast Elf II został wyposażony w HD LCD. Oba tablety nie zostały wyposażone w moduł GPS i Bluetooth.

Tablety mają trafić na rynek jeszcze w tym miesiącu. Ceny urządzeń przedstawiają się następująco – Aurora II to koszt 190 dolarów, zaś Elf II wyceniono na 160 dolarów. Cena wydaje się być bardzo kusząca, więc zapewne urządzenia znajdą wielu nabywców.

Źródło: ubergizmo.com


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x