Garett Kids

Garett Electronics radzi, na co zwrócić uwagę kupując smartwatch dla dziecka

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Smartwatche stają się coraz popularniejsze zarówno wśród osób dorosłych, jak i dzieci, które coraz częściej noszą je na swoich nadgarstkach. Firma Garett Electronics wyszła naprzeciw rodzicom chcącym kupić smartwatch dla swojej pociechy i doradziła, na co warto zwrócić uwagę przed sfinalizowaniem transakcji. O tym dobrze wiedzieć!

Na co zwrócić uwagę kupując smartwatch dla dziecka?

Garett Electronics

Nie da się ukryć, że zegarek to często jeden z pierwszych elektronicznych gadżetów, wybieranych przez najbliższych na prezent dla dziecka. W dzisiejszych czasach tradycyjne modele często są wypierane przez tytułowe smartwatche, czemu zresztą trudno się dziwić, bo oferują po prostu znacznie więcej przy zbliżonych wymiarach. Jak informuje firma Garett Electronics, wybierając inteligentny zegarek dla dziecka warto kupić model, który będzie miał wbudowany moduł GPS. Dzięki niemu łatwo sprawdzimy, czy pociecha nie oddaliła się zbyt daleko.

Zobacz także: Bateria z drukarki 3D to coś, na co samochody elektryczne czekały od początku

W zegarkach Garett można znaleźć też funkcję „GEOogrodzenie”. Działa ona bardzo prosto: w aplikacji wystarczy określić obszar, w którym dziecko może się poruszać. Jeśli pociecha go przekroczy, rodzic zostanie poinformowany, dzięki czemu będzie mógł w porę zareagować. W modelach Garett KIDS MORO 4G oraz Garett KIDS SUN 4G jest również ciekawa funkcja audio monitoringu, dzięki której można łatwo sprawdzić, co dzieje się w otoczeniu dziecka. Szczególnie ważny w smartwatchach dla najmłodszych jest jeszcze przycisk SOS, po którego wciśnięciu zostanie nawiązane połączenie z podanymi numerami. Nie należy jednak zapominać o solidnym wykonaniu – dzieci potrafią dać swoim urządzeniom niezły wycisk, dlatego warto wybrać model, który będzie wytrzymały w każdych warunkach.

Źródło: Informacja prasowa

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy