Play promocja drugi smartfon gratis

Play kończy wakacje – daje drugi telefon gratis oraz podwaja GB

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Play uruchomiło nową promocję, gdzie można dostać drugi smartfon gratis, jeżeli wybierze się opcję abonamentową. Do tego w pakietach Play podwaja teraz GB, a to nie wszystko, co operator przygotował. Wygląda na to, że faktycznie wakacje w Play się kończą, a firma postanowiła to odpowiednio dobrze uczcić.

Play – promocja na drugi smartfon gratis

Play promocja

Nowa promocja od Play, gdzie można dostać smartfon za darmo, przeznaczona jest niestety dla osób, które przenoszą numer do operatora. Jest to więc swego rodzaju „haczyk”, który może sprawić, że faktycznie część osób przyjdzie do firmy po nowy numer. Wybierając opcję abonamentową można dostać następujące urządzenia w prezencie.

  • Samsung Galaxy A32 5G + Samsung Galaxy A12 w prezencie
  • Motorola moto g50 5G + Motorola moto e7 power w prezencie
  • vivo Y52 5G + vivo Y11s w prezencie
  • OPPO Reno5 Z 5G + OPPO A15s w prezencie

Promocja ta dostępna jest w ofercie Rodzina M, L oraz PLAY HOMEBOX. Abonamenty gwarantują nielimitowane rozmowy oraz SMS-y, a do tego dochodzi spora paczka danych (40 lub 140 GB w zależności od wybranej opcji). Ceny są różne, ale można zamknąć się w „stówce”. Warto wejść na stronę operatora, gdzie podane są wszystkie szczegóły tej promocji.

Zobacz też: Wystartowała nowa generacja Play360 – co oferuje?

Teraz wybierając abonament (M, L lub HOMEBOX w opcji SOLO, DUET lub RODZINA), otrzyma się dwa razy więcej GB dla każdego numeru. W ofercie M będzie to 40 GB, a w L aż 140 GB. Dodatkowo osoby, które przenoszą teraz numer, kolejną kartę SIM otrzymają za 25 złotych. Play przedstawił także opcję dla tych, którzy szukają dodatkowej karty SIM z Internetem.

Dodatkowa karta SIM z internetem to komfortowe, elastyczne rozwiązanie pozwalające na korzystanie z sieci w domu lub poza nim. Każdy klient posiadający lub podpisujący nową umowę na wybrany abonament głosowy w Play może skorzystać z promocji, dzięki której taka karta z nielimitowanym internetem (100 GB z pełną prędkością) dostępna jest już od 20 zł miesięcznie. Do karty można także wybrać jeden z routerów Wi-Fi od 10 zł miesięcznie. Osoby, które zdecydują się na taki internet bezprzewodowy, a nie mają i nie są zainteresowane ofertą głosową, mogą skorzystać z niego w cenie 40 zł miesięcznie (dotychczas 50 zł) za wersję tylko SIM.

Źródło: Play informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy