Play360

Nowa generacja Play360 – co zawiera i ile kosztuje?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Od dziś dostępna jest nowa generacja Play360. To pakiet usług dla telefonu, podzielony na cztery filary. Osoby, które zdecydują się z niego korzystać, mogą liczyć m.in. na naprawy swoich urządzeń bez dodatkowych opłat.

Play360 – szczegóły i ceny

Pakiet usług Play360 składa się z czterech filarów:

  • Naprawa telefonu: umożliwia nielimitowaną liczbę napraw smartfona. Roczny limit kosztów to 1200 zł (2800 zł w wersji max). Rozszerzyliśmy zakres napraw w wersji podstawowej także o baterię i gniazdo ładowania, za to w wersji MAX naprawie podlega też gniazdo karty SIM i głośnik czy nawet cały telefon po zatopieniu — zapewnia fioletowy operator.
  • Czytelnia z ebookami i audiobookami Legimi: 75 tysięcy tytułów dostępnych bez limitów. Można ich słuchać i czytać na czterech różnych urządzeniach. Istnieje możliwość pobrania książek i korzystania z nich offline.
  • Nawigacja Play: nie pobiera transferu danych z pakietu, ma asystenta pasa ruchu, optymalizację tras wielopunktowych i dedykowaną infolinię.
  • Priorytetowe połączenie z konsultantem: przy dużej kolejce do konsultanta to właśnie osoby z aktywną usługą dodzwonią się szybciej.

Czytaj także: Chrome na Androida 12 będzie obsługiwał wiele okien

Pakiet Play360 można wykupić przy podpisywaniu umowy lub w trakcie jej trwania w aplikacji Play24. Ceny zaczynają się od 20 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące.

źródło: Play

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy