motorola-xoom-2-media-edition

 

Jeżeli planujecie zakup tabletu za cenę nieprzekraczającą 1500 zł, na pewno myśleliście o sprzęcie dobrej jakości i solidna specyfikacją. Na pewno takowym jest Motorola Xoom 2 w wersji Media Edition, która na internetowym portalu iBood pojawiła się w cenie równej 1380 PLN.

Co dostajemy w zamian za taka kwotę? Dla wszystkich tych, których oferta ta zainteresowała, zamieszczamy dla przypomnienia dane techniczne tabletu:

-dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4430 o zegarze 1,2 GHz

-wyświetlacz IPS 8,2 cala w rozdzielczości 1280×800 pikseli

-1 GB RAM

-16 GB ROM

-aparat 5 MPx z diodą LED

-kamerka przednia 1,3 MPx

-bateria 3900 mAh

-system operacyjny Android 3.2 Honeycomb z obiecaną aktualizacją do ICS

motorola2-xoom-me

W tablecie nie znajdziemy modułu 3G, ale na pewno ucieszyć mogą użytkownika wzmocniona obudowa z anodyzowanego aluminium oraz odporność na przypadkowe zachlapanie cieczą.

Ceny urządzenia na różnych serwisach oscylują w okolicach 1600 zł, zatem oferta iBood wydaje się całkiem ciekawa.

Czy ktoś z Was jest gotów skusić się na promocję iBood?

Źródło: ibood

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.