Aktualizacja Samsunga Galaxy Note do Androida 4.0 rozpoczęta!

Rafał Kaczor 2012-05-10

Galaxy-Note-ICS

 

Po wejściu na rynek Samsunga Galaxy Note dużo osób postulowało, że sprzęt nie pokazał jeszcze wszystkiego na co go stać, a to za sprawą zainstalowanego na nim systemu operacyjnego. Piękny ekran i rysik zdaniem bardzo szerokiego grona odbiorców nie lśniły pełnym blaskiem, wobec braku najnowszego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Sukces urządzenie i tak odniosło, ale każdy z niecierpliwością oczekiwał na ICS dla Note.

Jednak po okresie narzekań i wielkiego oczekiwania, wreszcie nadszedł ten dzień. Samsung rozpoczął właśnie rozprowadzanie aktualizacji dla Galaxy Note metodą „over the air”, czyli bezprzewodowo. Nową wersję systemu można także uzyskać dzięki programowi Samsung Kies, dostępnemu dla komputerów PC.

note-ics-prompt

Pierwszeństwo w dostępie do aktualizacji mają wersje niebrandowane. Powiadomienia o update zanotowali już użytkownicy urządzenia w Niemczech.

Wersją systemu wykorzystaną przez Samsunga jest ICS 4.0.3, zatem nie ta najnowsza, oznaczona jako 4.0.4. Dodatkowo w pakiecie użytkownicy N7000 dostaną wiele bloatware bardzo przydatnych aplikacji od producenta, oraz przydatną nakładkę TouchWizz.

Czy bardzo tęskniliście za smakiem Lodowej Kanapki dla Samsunga Galaxy Note?

źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x