Samsung Galaxy Watch 4 Classic iOS Android

To się nazywa sukces – przedsprzedaż Samsung Galaxy Watch4 zakończona przed czasem

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Przedsprzedaż Samsung Galaxy Watch4 oraz Watch4 Classic wystartowała w dniu premiery nowych smartfonów. Teoretycznie miała potrwać do 26 sierpnia, ale Samsung już wczoraj musiał ją zakończyć, a przynajmniej na swojej stronie. Sprzęty dalej możemy zamawiać, ale jeżeli ktoś liczył na częściowy zwrot kosztów, to teraz nie ma już na to szans.

Przedsprzedaż Samsung Galaxy Watch4 – spory sukces w Polsce

Samsung Galaxy Watch 4 Classic

Jeżeli ktoś dalej chce kupić nowe smartwatche od Samsunga, może to zrobić w praktycznie każdym sklepie z elektroniką, czyli np. w RTV Euro AGD. Jednak nie ma co już liczyć na dodatkowy zwrot kosztów, który był zachętą do wcześniejszego zakupu. Można było liczyć na zwrot w wysokości 350 złotych (Galaxy Watch4) lub aż 500 złotych (Galaxy Watch4 Classic). Klienci potrzebowali więc tygodnia na to, by wykorzystać całą pulę przeznaczoną na zwroty, którą miał Samsung. Czy to sukces? Z całą pewnością tak, ponieważ pokazuje, że użytkownicy zaufali firmie na tyle, by jeszcze przed pojawieniem się zegarków w sklepie już je zamówić.

Jak duży jest to sukces? W regulaminie promocji napisano, że pula zwrotów wynosiła 5 tysięcy (Galaxy Watch4 Classic – 3250, Galaxy Watch4 – 1750). Czy to dużo w skali kraju i ogólnie użytkowników smartwatchy? Można powiedzieć, że niespecjalnie, ale trzeba też pamiętać, że mówimy o smartwatchach, które jednak trochę kosztują. I to dalej przedsprzedaż, ponieważ zegarki pojawią się w sklepach dopiero 26 sierpnia. Liczba sprzedanych w tym czasie urządzeń czterokrotnie przewyższyła przedsprzedażowe wyniki poprzednika – Galaxy Watch3. Można więc pogratulować sukcesu Samsungowi. Poniżej znajdziecie ceny każdego z wariantów, a po szczegóły odnośnie obu sprzętów, zapraszamy do premierowego wpisu o smartwatchach.

Zobacz też: Ciekawa promocja na tablet Samsung Galaxy S7 FE.

  • Samsung Galaxy Watch4 (40 mm) – 1169 złotych
  • Samsung Galaxy Watch4 (40 mm, LTE) – 1399 złotych
  • Wersja 44 mm – 1299 złotych
  • Wersja 44 mm LTE – 1519 złotych
  • Samsung Galaxy Watch4 Classic (42 mm) – 1649 złotych
  • Samsung Galaxy Watch4 Classic (42 mm, LTE) – 1849 złotych
  • Wersja Classic 46 mm – 1799 złotych
  • Wersja Classic 46 mm, LTE – 1999 złotych

Źródło: Samsung

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy