ule1

Ulefone Power – bo tak dokładnie nazywa się urządzenie, wyposażone jest w ogromną baterię o pojemności 6200 mah. Zdjęcia prototypu można zobaczyć poniżej.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 

Jak na telefon z tak dużą baterią, smartfon wygląda nieźle. Design jest prosty i elegancki, a grubość nie rzuca się zbyt mocno w oczy. Z przodu urządzenia znajduje się dotykowy klawisz „home” w kształcie pierścienia a z tyłu powinniśmy znaleźć  aparat o nieznanych parametrach i czytnik linii papilarnych. Po prawej stronie widać przyciski głośności i zasilania. Ten ostatni przypomina nieco włącznik znany z serii Sony Xperia. Oprócz baterii 6200mAh, Ulefone Power wyposażony będzie w procesor MediaTek MT6753, 3GB RAM, 5,5-calowy wyświetlacz 1080p Full HD, 16 GB pamięci wewnętrznej, łączność 4G LTE i otrzyma Androida w wersji 5.1. Jest to całkiem niezła specyfikacja.

 

ule2

 

Firma nie wspomniała, kiedy Ulefone Power zadebiutuje na rynku (i w ogóle czy będzie dostępny w Europie), ale ponieważ wygląda na to, że jest jeszcze na etapie prototypu, założyć można, że dłuższą chwilę trzeba będzie na to urządzenie poczekać.

 

Dokładne wymiary urządzenia (w tym grubość) nie są jeszcze znane. Można zadać sobie pytanie czy pojemność baterii jest bardziej istotna niż jego smukłość?

 

 

źródło: gizmochina
Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.