Nowa FIFA zbliża się wielkimi krokami!

Dawid Przewoźnik Newsy 2015-08-12

You-can-decide-how-your-team-celebrates-a-goal

 
Czy są wśród Was fani piłki nożnej? Jeśli tak to mamy wspaniałą wiadomość. 22 września do Sklepu Play trafi nowa sportowa gra od Electronic Arts. Mowa oczywiście o popularnej FIFIE, czyli kolejnej odsłonie kultowego tytułu.

 
Co najważniejsze, gra będzie dostępna za darmo i według zapewnień twórców, mikropłatności nie mają nas straszyć. EA skupiła się na dopracowaniu tytułu pod względem technicznym. Żeby pokazać jak bardzo nowa FIFA stara się być realistyczna wystarczy wiedzieć, że możemy decydować nawet o zachowaniu piłkarza po zdobyciu przez niego bramki. To rzeczywiście robi wrażenie i widać, że producent rzeczywiście przyłożył się, aby wiernie oddać to, co dzieje się na boisku.

 
Oprawa graficzna, którą widać na zrzutach ekranu nie przedstawia dokładnego stanu faktycznego. Z pewnością modele postaci i tekstury będą wyglądały dużo lepiej niż teraz. Jak oceniacie szansę FIFY na wybicie się wśród innych gier piłkarskich?

Control-players-on-the-field

Źródło: EA • Tomasz

  Nie ważne jaka sekcja EA, czy to na mobilne platformy czy na komputery/konsole, EA dla mnie straciło w oczach już na prawde totalnie – jesli mylisz, ze czegos sie NIE DA spieprzyć to pamietaj, zawsze jest EA, które nawet swoją swietną serie The Sims potrafi zabić poprzez wydanie czwartej części. to samo tyczy się SimCity, wszystkich nowych NFS’ów…można tak wymieniać i wymieniać…także nie spodziewałbym się jakichs cudów w tej nowej FIFIe…

 • Kamil

  To samo było mówione o grafice w Fifa15 i poprawili ją? Nie.

 • christeros

  EA ma nie straszyć micropłatnościami? Co ja czytam? :O

 • Mr Malarz

  Najważniejsze żeby można było pograć multiplayera !!!

 • Kamil

  ciekawe czy tak jak w nowej fifie 16 planuja tez wprowadzic kobiece druzyny.

  • paul kozacky

   no no takie muzulmanskie, po boisku beda latac czarne wory…x