Nowa FIFA zbliża się wielkimi krokami!

Newsy

You-can-decide-how-your-team-celebrates-a-goal

 
Czy są wśród Was fani piłki nożnej? Jeśli tak to mamy wspaniałą wiadomość. 22 września do Sklepu Play trafi nowa sportowa gra od Electronic Arts. Mowa oczywiście o popularnej FIFIE, czyli kolejnej odsłonie kultowego tytułu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
Co najważniejsze, gra będzie dostępna za darmo i według zapewnień twórców, mikropłatności nie mają nas straszyć. EA skupiła się na dopracowaniu tytułu pod względem technicznym. Żeby pokazać jak bardzo nowa FIFA stara się być realistyczna wystarczy wiedzieć, że możemy decydować nawet o zachowaniu piłkarza po zdobyciu przez niego bramki. To rzeczywiście robi wrażenie i widać, że producent rzeczywiście przyłożył się, aby wiernie oddać to, co dzieje się na boisku.

 
Oprawa graficzna, którą widać na zrzutach ekranu nie przedstawia dokładnego stanu faktycznego. Z pewnością modele postaci i tekstury będą wyglądały dużo lepiej niż teraz. Jak oceniacie szansę FIFY na wybicie się wśród innych gier piłkarskich?

 

Control-players-on-the-field

Źródło: EA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x