Chuwi najpotężniejszy mini PC na świecie

Najpotężniejszy Mini PC na rynku – Chuwi stawia sobie bardzo ambitne cele

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Chuwi to producent mini PC, znany na całym świecie z przystępnych cenowo, a jednocześnie wydajnych komputerów, zamierza zaprosić na pokład majsterkowiczów, aby stworzyć najpotężniejszy mini komputer PC. Chuwi weźmie pod uwagę wszystkie rady dotyczące konfiguracji i projektu Mini PC. Firma rozpocznie przyjmowanie zamówień przedpremierowych w cenie premium we wrześniu 2021 roku. Natomiast wysyłka rozpocznie się w listopadzie 2021 roku.

Chuwi stworzy najpotężniejszy mini PC na świecie

Chuwi najpotężniejszy mini PC na świecie
Nie będzie jednak tak mały, jak to maleństwo.

Zainteresowani entuzjaści będą mogli łatwo wziąć udział w wydarzeniu, logując się na stronie wydarzenia za pomocą identyfikatora e-mail. Entuzjaści z całego świata mogą oddawać głosy w dniach 8-25 sierpnia, dotyczące preferowanego wyboru specyfikacji i wzornictwa. Strona głosowania oferuje entuzjastom wprowadzenie informacji o obudowie w pierwszym kroku, procesorze w drugim, pojemności pamięci w trzecim i dysku twardym w czwartym kroku. Chuwi podsumuje wszystkie aspekty oparte na głosowaniu i wprowadzi na rynek produkt końcowy w oparciu o głosy oddane przez globalnych fanów małych komputerów. Co więcej, Chuwi wybierze 10 uczestników spośród wszystkich głosujących, aby umożliwić im poznanie prototypu najpotężniejszego komputera Mini PC.

Zobacz też: Konkurs na projekt frontu lodówki Samsunga — zobaczcie najlepsze prace

Co więc mamy do wyboru? Zacznijmy od materiałów. Na pierwszym miejscu jest stop aluminium i magnezu, na drugim stal a na trzecim tworzywo sztuczne. Pierwsza z opcji jest o 60% droższa od pozostałych. Jeśli zaś chodzi o procesor, to do wyboru są następujące jednostki wraz z wyceną producenta:

  • AMD Ryzen 9 4900H $550
  • Intel Core i7-1165 G7 $550
  • AMD Ryzen 5 4600H $350
  • Intel Core i7-10870h $650

Jeśli chodzi o pamięć operacyjną, to producent zakłada obecność kości DDR4 2666 MHz z możliwością podkręcenia do 3200 MHz. W jej przypadku możemy wybrać pojemność 8/12/16/32 GB. Pamięć masowa to natomiast nośnik NVMe o pojemności 256/512 GB lub 1 TB. Na konkretną specyfikację można zagłosować na stronie projektu.

Źródło: Chuwi

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy