Koreański koncern zaprasza już po raz kolejny deweloperów z całego świata do rywalizacji w konkursie Samsung Smart App Challange 2012. Celem jego jest rozbudowanie ekosystemu dla urządzeń Galaxy Tab i Galaxy Note.

Konkurs został podzielony na dwie kategorie. W ramach „Samsung Apps Super Apps” laureaci zostaną wyłonieni na podstawie wyników pobierania aplikacji – nagrodzeni zostaną autorzy 30 najczęściej pobieranych gier i 30 aplikacji niebędących grami. W ramach kategorii „Best S Pen App” jury wyłoni autorów 20 najbardziej innowacyjnych aplikacji wykorzystujących funkcjonalności rysika S Pen.

Laureaci konkursu otrzymają nie tylko atrakcyjne nagrody pieniężne, ale również możliwość promocji poprzez kanały Samsung na całym świecie, m.in. social media, platformy Samsung Mobile, Samsung Apps czy Samsung Developers. Konkurs jest otwarty dla deweloperów z całego świata. Aby wziąć w nim udział należy dokonać rejestracji na stronie http://www.smartappchallenge.com.

Łączna pula nagród dla 80 laureatów wyniesie 4 miliony dolarów.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.