Samsung Smart App Challange 2012

Newsy

Koreański koncern zaprasza już po raz kolejny deweloperów z całego świata do rywalizacji w konkursie Samsung Smart App Challange 2012. Celem jego jest rozbudowanie ekosystemu dla urządzeń Galaxy Tab i Galaxy Note.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Konkurs został podzielony na dwie kategorie. W ramach „Samsung Apps Super Apps” laureaci zostaną wyłonieni na podstawie wyników pobierania aplikacji – nagrodzeni zostaną autorzy 30 najczęściej pobieranych gier i 30 aplikacji niebędących grami. W ramach kategorii „Best S Pen App” jury wyłoni autorów 20 najbardziej innowacyjnych aplikacji wykorzystujących funkcjonalności rysika S Pen.

Laureaci konkursu otrzymają nie tylko atrakcyjne nagrody pieniężne, ale również możliwość promocji poprzez kanały Samsung na całym świecie, m.in. social media, platformy Samsung Mobile, Samsung Apps czy Samsung Developers. Konkurs jest otwarty dla deweloperów z całego świata. Aby wziąć w nim udział należy dokonać rejestracji na stronie http://www.smartappchallenge.com.

Łączna pula nagród dla 80 laureatów wyniesie 4 miliony dolarów.

źródło: informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x