Play prezenty na święta

Nowa oferta internetu stacjonarnego w Play — główną zaletą ma być cena

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W Play pojawiła się nowa oferta internetu stacjonarnego. Fioletowy operator zwraca szczególną uwagę na ceny, które zaczynają się od 35 zł miesięcznie. Propozycja jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów.

Oferta internetu stacjonarnego w Play — co w niej znajdziemy?

Warto zacząć od tego, że nowa oferta jest dostępna już od dzisiaj. Fioletowy operator proponuje umowę na czas nieokreślony. Sami zatem decydujemy, kiedy zrezygnujemy z usług i nie ponosimy w związku z tym opłat.

Przejdźmy do cennika, który prezentuje się następująco:

  • 150 Mb/s – 35 zł miesięcznie (Play zaleca ten pakiet do pobierania plików, przeglądania poczty i mediów społecznościowych).
  • 300 Mb/s – 45 zł miesięcznie (pakiet zalecany przez fioletowego operatora do nauki online i pracy zdalnej, a także dla osób, które jednocześnie korzystają z sieci na wielu urządzeniach).
  • 600 Mb/s – 55 zł miesięcznie (Play proponuje ten pakiet osobom, które grają online, oglądają filmy w 4K i pobierają duże pliki).

Czytaj także: Ominięcie zabezpieczeń w serwerowych procesorach AMD łatwiejsze, niż ktokolwiek by przypuszczał

Nowoczesny router oraz instalacja usługi są bezpłatne. Play poinformował, że nowa oferta jest limitowana i można z niej skorzystać tylko do końca października. Korzystając z narzędzia na stronie fioletowego operatora, można sprawdzić, czy usługa internetu stacjonarnego jest dostępna w naszym miejscu zamieszkania.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy