Pixel Fold anulowany

Google Pixel Fold na horyzoncie — producent sam zdradził nadchodzące modele

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Google rzadko goni za trendami, starając się samemu pokazywać własną wizję na urządzenia mobilne. Fani nowoczesnych rozwiązań często zarzucali Pixelom, że są w tyle za konkurencją. Niemniej oczywiście nie o to chodzi Google. Ta firma stara się dawać to, co najlepsze i dopracowane, a nie najnowsze. Mimo wszystko nawet Amerykanie patrzą w przyszłość, co udowadnia najnowsza odsłona Androida 12 w postaci 4. wersji testowej. Otóż łącząc kropki, może okazać się, że gigant z Mountain View szykuje Google Pixel Fold, a więc składanego smartfona.

Google się wygadało w aplikacji aparatu — Pixel Fold może być w drodze

google pixel fold aplikacja aparat plany

Praktycznie co roku w aplikacjach Google można odkryć specjalne frazy, które odnoszą się do nadchodzących urządzeń. Oczywiście są one zaszyte w ramach nazw kodowych. Tym razem aplikacja aparatu z Androida 12 Beta 4 zdradziła modele Oriole, Raven, Passport i Slider. Pierwsza dwójka odnosi się do tradycyjnych modeli, czyli Pixela 6 i 6 Pro. Slider nie został jeszcze dopasowany, ale według różnych raportów i nieoficjalnych doniesień Passport to właśnie tytułowy Google Pixel Fold. Na tę chwilę niewiele wiadomo na temat rozwiązań, które wykorzystają Amerykanie. Według plotek składany smartfon Google ma być Pixelem 6, ale właśnie z elastycznym ekranem. Tyczy się to zarówno układu Tensor, jak i zestawu aparatów.

Zobacz też: Atak hakera na Profil Zaufany — ponad 200 haseł złamanych, a kara taka sobie.

Wciąż pozostając w temacie mniej wiarygodnych informacji, mówi się, że Google Pixel Fold ujrzy światło dzienne razem z Pixelem 6 i 6 Pro tej jesieni. Jednak widząc, jak aktualnie wygląda świat przecieków, to jeśli Amerykanie faktycznie planują takie urządzenie, to dłużej na nie poczekamy lub… Google zadziwiająco dobrze skrywa tajemnice.

Źródło: Gizchina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy