Specyfikacja i cena Redmi Note 2 przed zapowiedzią! 5,5″ Full HD z mocną baterią za atrakcyjne pieniądze

Newsy

Xiaomi_Redmi_Note-12

Producenci smartfonów mają pecha. Chcą trzymać swoich fanów w niepewności, aż do dnia, w którym oni sami przedstawią specyfikację oraz ujawnią cenę nadchodzącego smartfona. Niestety nie często się to udaje. Tym razem i Xiaomi poległo w tej materii. Do Sieci trafiły już parametry oraz cena Redmi Note 2. Myślę, że to może być kolejny hit.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Xiaomi Redmi Note 2 to smartfon, który z pewnością spodoba się użytkownikom szukającym szybkiego telefonu za niewielkie pieniądze. Ekran cechuje się wielkością 5,5 cala oraz rozdzielczość Full HD. Rdzeniem urządzenia jest jednostka Helio X10 taktowana zegarem 2,2 GHz wspierana przez 2 GB pamięci RAM. Użytkownikowi zostało przeznaczone 16 GB przestrzeni. Możliwości fotograficzne zostaną zaprezentowane przez aparat główny z matrycą 13 megapikseli oraz frontowy 5 megapikselowy. Urządzenia ma pracować na Androidzie Lollipop w wersji 5.02. Całość ma podtrzymać bateria o pojemności 3100 mAh.

 

Xiaomi-Redmi-Note-2

 

Mówi się również o wersji z 3 GB pamięci RAM. Szacuje się, że cena będzie wynosić około 156 dolarów. Szczegółów dotyczących dokładnych ofert dowiemy się zapewne jutro, lecz już teraz możemy powiedzieć, że takie koszta wypadają bardzo atrakcyjnie na tle innych smartfonów. Zwłaszcza, że specyfikacja dostarczona przez Redmi Note 2 jest całkiem atrakcyjna.

 

Xiaomi-Redmi-Note-2 (1)

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x