Rodzina Galaxy powiększyła się o kolejny model. Samsung wprowadził dziś do sprzedaży w Polsce propozycję o nazwie Galaxy Xcover, która ma być idealnym rozwiązaniem dla osób szukających telefonu na wycieczkę rowerową, na plażę czy wyprawę w góry.

Smartfon ma sprawdzać się w każdych, nawet najbardziej ekstramalnych warunkach. Telefon został wyposażony w jednordzeniowy procesor o taktowaniu 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, 3MP aparat z lampą błyskową, 150 MB pamięci wewnętrznej i akumulator o pojemności 1500 mAh. Urządzenie ma działać na bazie Androida 2.3. Od pozostałych modeli z rodziny Galaxy, Xcover odróżnia się obudową odporną na wilgoć i upadki, a także wbudowaną latarką LED. Dodatkowo w zestawie producent dołączył 2 GB kartę pamięci. Telefon został wyceniony na 849 złotych.

W tym momencie można by rzec, że Samsung chyba chce zadowolić każdą możliwą grupę użytkowników, patrząc na bardzo zróżnicowaną ofertę, jaką proponuje dla szukających telefonu z Androidem.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.