HTC na nowo zaprezentuje One M9? Tym razem z MediaTekiem

Newsy

one m9 gold

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Źle się dzieje w państwie… tajwańskim? Oczywiście chodzi o HTC i ich sytuację finansową spowodowaną kiepską sprzedażą tegorocznego flagowego modelu. Firma już próbowała wielu rozwiązań, wszystkie związane z odmianą One M9, a teraz okazuje się, że… przyszła kolejna na następną wersję.

 

W jednym ze sklepów internetowych, ePrice, pojawił się tajemniczy model HTC, który jest po prostu kolejną odmianą flagowego One M9. Czym się różni? Nie będę przypominał całej specyfikacji tegorocznego smartfonu z najwyższej półki toteż podam tylko zmiany. Zamiast nieprzychylnie określanego Snapdragona 810 pojawi się MediaTek, ale nie zostało określone który dokładnie. Najprawdopodobniej będzie to albo 8-rdzeniowy Helio X10 lub 10-rdzeniowy Helio X20. Czy będzie to zmiana na lepsze? Nie sądzę. Głównym problemem One M9 jest aparat, który w porównaniu do tegorocznej konkurencji robi kiepskie zdjęcia i kręci jeszcze słabsze filmy. Zmiana z przegrzewającego się i ograniczonego Snapdragona 810 niewiele zmieni. Mimo wszystko doświadczenia z MediaTekiem są już coraz lepsze – firma ostatnio wypada lepiej od Qualcomma.

 

W takim razie czy Wy, jako konsumenci, uważacie, że powyższa zmiana naprawdę będzie w stanie polepszyć sytuację HTC?

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x