nexus 5 czytnik linii papilarnych lg google android m

 

LG, Huawei oraz Google z pewnością są już na ostatniej prostej w przygotowywaniu najnowszych smartfonów specjalnie dla serii Nexus. My jednak niewiele o nich wiemy i tym razem cala trójka stosunkowo dobrze utrzymuje tajemnice związane ze swoimi modelami. Do czasu…

 

OnLeaks na Twitterze wstawił właśnie dwa tweety, które dają nam większe pojęcie na temat tego, co niedługo ujrzymy. Oto one:

 

 

 

Domniemane specyfikacje obu modeli wydają się być… identyczne. Czyżby Huawei i LG nie szukali oryginalnych rozwiązań? Z pewnością nikt wcześniej nie myślał o tym, że Chińczycy i Koreańczycy zastosują głośniki stereo na frontowym panelu. Te oczywiście siłą rzeczy zwiększyły wymiary obu urządzeń. Z kolei podwójnie zaznaczone grubości urządzeń mogą oznaczać, że będziemy mieli do czynienia z wystający modułem aparatu lub zakrzywionym tyłem niczym w Nexusie 6. Ja osobiście bardziej obstawiam ten pierwszy powód, gdyż wiele się mówi, że Google chce w tym roku poprawić jakość zdjęć i filmów, a to może się wiązać z optyczną stabilizacją obrazu (OIS).

 

Jednak pytanie do Was. Czy takie wymiary i wielkości wyświetlaczy nie są dla Was za duże? W tym roku znowu jest szansa, że przez zbyt duże modele pewna grupa konsumentów odwróci się od Nexusów?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.