ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czy to Motorola Droid2?

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy
moto-android-round-black1

Trzeba przyznać, że Motorola nas w tym roku naprawdę miło zaskakuje. Ten producent, który jeszcze niedawno był na skraju bankructwa pracuje nad kolejnym telefonem wyposażonym w system Android. Jak się dowiadujemy, na przyszły rok Motorola planuje wprowadzić 20 nowych smartphonów, a jednym z nich na pewno będzie model z dzisiejszego przecieku. Póki co o telefonie mamy szczątkowe dane i dwa zdjęcia. Urządzenie z fotografii ma być wyposażony w aparat o rozdzielczości 8Mpx z autofokusem i lampą błyskową, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3.8 cala oraz procesorem o taktowaniu 800 MHz.

Jak widać na zdjęciu telefon ma identyczne przyciski pod ekranem jak Motorola Droid. Stąd oba telefony na pewno łączy sporo cech. Możliwe nawet, że mamy do czynienia z Motorolą Droid2. Widać również, że telefon nie ma fizycznej klawiatury QWERTY, dlatego powinien być jeszcze chudszy od swojego poprzednika.
Póki co nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejny przeciek, ponieważ oficjalnej prezentacji nie doczekamy się raczej w tym roku. Miejmy nadzieję, że ten model nie tylko dorówna Droidowi, ale również go w niektórych kwestiach wyprzedzi.{jcomments on}

Sprawdź najnowsze wpisy