gdzie jest dziecko t-mobile

Bezpłatne 3 GB internetu od T-Mobile – jak aktywować bonus?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Co tydzień w ramach akcji Happy Fridays T-Mobile ma bonus dla swoich klientów — tym razem są nim 3 GB internetu. Promocyjny pakiet można aktywować od jutra. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

Bonus 3 GB od T-Mobile

Można powiedzieć, że wakacyjna pogoda bywa zmienna, ale tym, co nie tylko latem pozostaje niezmienne, są nasze cotygodniowe prezenty w ramach Happy Fridays — ogłosił T-Mobile. Przejdźmy jednak do szczegółów promocji.

Klienci indywidualni magentowego operatora mają czas na aktywację bezpłatnego pakietu 3 GB od jutra (13 sierpnia) do niedzieli (15 sierpnia). Bonus można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile. Inna metoda to wysłanie SMS o treści HF pod bezpłatny numer 80800. Promocyjny internet zostanie przyznany w ciągu 72 godzin.

Czytaj także: Zapomnij o nowym Wear OS. Na osłodę dostaniesz jedynie kilka ochłapów

Jak długo można korzystać z bonusowych 3 GB? To zależy od tego, z jakiego typu oferty w T-Mobile korzystamy. Jeśli jest to oferta typu MIX lub na kartę, to z internetu możemy korzystać przez 7 dni. Osoby posiadające abonament u magentowego operatora mają czas na wykorzystanie bonusu do końca okresu rozliczeniowego. T-Mobile zaznacza, że każdy klient może skorzystać z promocji tylko raz. Promocyjne 3 GB są do wykorzystania tylko na terenie Polski.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy