huawei tajemniczy wygiety zagiety wyswietlacz

 

Wygięte wyświetlacze powoli zajmują kolejną część rynku. Mamy LG G Flex 1 i 2, Samsungi Galaxy w odmianie Edge, a teraz Chińczycy najprawdopodobniej chcą dołączyć do tej klasy. Tak można przypuszczać po ujawnionej powyższej grafiki jak i przedostaniu się do Sieci samego wygiętego panelu.

 

W końcu Huawei zajmuje wysoką, trzecią lokatę w rankingu najpopularniejszych producentów mobilnych urządzeń toteż trzeba się wyróżnić. Wspomniane G Flexy jak i chociażby Galaxy S6 Edge coraz częściej można spotkać na ulicach, co również zauważył sam Samsung, który został zaskoczony sprzedażą wspomnianego smartfonu. Jednak wróćmy do Chińczyków. Niewiele osób jest w stanie uwierzyć w samą grafikę zamieszczoną na początku newsa toteż zobaczcie poniższe zdjęcie:

 

huawei tajemniczy wygiety zagiety wyswietlacz fdsfdsfd

 

Widać zagięcie? Nie do końca toteż z pewnością smartfon od Huawei nie będzie miał tak drastycznych załamań linii wyświetlacza. Niestety, ale nie wiemy czym tak naprawdę jest powyższe urządzenie. Co prawda znamy kilka modeli, na które czekamy, ale żaden z nich nie chce być związany z wygiętym wyświetlaczem. Wszystko wyjdzie na jaw podczas targów IFA w Berlinie.

 

Jednak zastanówmy się – czy naprawdę takie smartfony są nam potrzebne? Co sądzicie o możliwości wyginania wyświetlaczy i tym samym zmianie kształtu całego urządzenia?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.