huawei tajemniczy wygiety zagiety wyswietlacz

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wygięte wyświetlacze powoli zajmują kolejną część rynku. Mamy LG G Flex 1 i 2, Samsungi Galaxy w odmianie Edge, a teraz Chińczycy najprawdopodobniej chcą dołączyć do tej klasy. Tak można przypuszczać po ujawnionej powyższej grafiki jak i przedostaniu się do Sieci samego wygiętego panelu.

 

W końcu Huawei zajmuje wysoką, trzecią lokatę w rankingu najpopularniejszych producentów mobilnych urządzeń toteż trzeba się wyróżnić. Wspomniane G Flexy jak i chociażby Galaxy S6 Edge coraz częściej można spotkać na ulicach, co również zauważył sam Samsung, który został zaskoczony sprzedażą wspomnianego smartfonu. Jednak wróćmy do Chińczyków. Niewiele osób jest w stanie uwierzyć w samą grafikę zamieszczoną na początku newsa toteż zobaczcie poniższe zdjęcie:

 

huawei tajemniczy wygiety zagiety wyswietlacz fdsfdsfd

 

Widać zagięcie? Nie do końca toteż z pewnością smartfon od Huawei nie będzie miał tak drastycznych załamań linii wyświetlacza. Niestety, ale nie wiemy czym tak naprawdę jest powyższe urządzenie. Co prawda znamy kilka modeli, na które czekamy, ale żaden z nich nie chce być związany z wygiętym wyświetlaczem. Wszystko wyjdzie na jaw podczas targów IFA w Berlinie.

 

Jednak zastanówmy się – czy naprawdę takie smartfony są nam potrzebne? Co sądzicie o możliwości wyginania wyświetlaczy i tym samym zmianie kształtu całego urządzenia?

 

 

źródło: Phone Arena

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.