Fałszywy wybuch OnePlus Nord 2

OnePlus Nord 2 przejmie wybuchową pałeczkę po Galaxy Note 7? Nic bardziej mylnego

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Na początku tego miesiąca, użytkownik Twittera o nazwie Ankur Sharma udostępnił zdjęcia swojego spalonego smartfona OnePlus Nord 2. Wkrótce po tweecie, OnePlus zareagował, obiecując, że przyjrzy się sprawie i zadośćuczyni poszkodowanemu. Chiński producent z czasem ujawnił również, że wybuch został spowodowany wyłącznie przez czynniki zewnętrzne i nie było żadnych wad produkcyjnych.

Fałszywy wybuch OnePlus Nord 2

Fałszywy wybuch OnePlus Nord 2

Właśnie wczoraj inny użytkownik Twittera — Shubham Srivastava — stwierdził, że OnePlus Nord 2 jego ojca eksplodował, ale szczęście nie spowodowało to żadnych szkód. Teraz OnePlus oficjalnie potwierdził, że drugi incydent zgłoszony przez Srivastava był fałszywy. Firma udostępniła w tej sprawie następujące oświadczenie:

Zostaliśmy powiadomieni na Twitterze o rzekomym przypadku wybuchu dla OnePlus Nord 2. Zawsze traktujemy takie roszczenia bardzo poważnie i natychmiast przyglądamy się każdemu z nich, aby najpierw zweryfikować jego zasadność. Podczas rozmowy z tą osobą byliśmy w stanie potwierdzić, że ten rzekomy przypadek był fałszywy i w żaden sposób nie dotyczył żadnego produktu firmy OnePlus. Wszystkie produkty OnePlus przechodzą dokładne testy jakości i bezpieczeństwa, aby zapewnić, że spełniają wiodące standardy branżowe i są bezpieczne w użyciu. Przestrzegamy również ścisłych procesów wewnętrznych, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo naszych użytkowników, jednocześnie chroniąc reputację naszej marki. Wzywamy społeczeństwo do zachowania powściągliwości w ocenianiu niezweryfikowanych zarzutów, takich jak ten.

Zobacz też: Ariana Grande w Fortnite to porażka. Zobacz tę okropną parodię koncertu

Jak widać, zakup OnePlus Nord 2 nie wiąże się z większym ryzykiem, niż produktów innych marek. A czy warto? Tego możecie się dowiedzieć z recenzji tego urządzenia, którą przygotował dla Was Łukasz.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy