Netia światłowód 50 zł

Netia proponuje światłowód z umową na krótki czas od 50 zł miesięcznie

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Netia ogłosiła promocyjną ofertę na swój światłowód, który można mieć od 50 zł miesięcznie. Jeszcze taniej jest w przypadku usług na łączach niezmodernizowanych, choć wtedy trzeba się liczyć z niższą prędkością. Propozycja firmy wyróżnia się krótkim czasem trwania umowy.

Netia i światłowód za 50, 60 lub 70 zł miesięcznie

Netia światłowód 50 zł

Netia proponuje światłowód z prędkością do 300 Mb/s, do 600 Mb/s i do 1 Gb/s w cenach odpowiednio: 50 zł, 60 zł i 70 zł. Z kolei w przypadku złącz niezmodernizowanych, klienci mogą liczyć na miesięczną opłatę w wysokości 40 zł. Trzeba jednak pamiętać, że wtedy prędkość wyniesie do 20 Mb/s, do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s (zależnie od możliwości technicznych w danym miejscu). Ceny uwzględniają rabaty za zgody marketingowe i e-fakturę.

Oferta Netii wyróżnia się krótkim czasem trwania umowy. Nie podpisujemy zobowiązania na dwa lata ani nawet na rok, tylko na 9 miesięcy, przy czym 1 miesiąc jest darmowy. Po 9 miesiącach umowa przechodzi na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Firma proponuje również dostęp do platformy muzycznej Tidal wliczony w cenę. Na samym początku trzeba jednak zapłacić dodatkowe 59 zł — to opłata aktywacyjna obowiązująca przy wyborze światłowodu w Netii.

Czytaj także: Rasberry Pi jako… TV Stick – aż dziwne, że nikt nie wpadł na to wcześniej

Dodatkowo klienci mogą wybrać usługi Bezpieczny Internet 2 (przez 2 miesiące gratis, potem 10 zł miesięcznie), HBO GO (miesiąc gratis, potem 20 zł miesięcznie) oraz stały adres IP za 10 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc gratis).

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy