Heyah 01 oferta internetu

Nowa oferta internetu w Heyah 01 – 50 GB za 19,99 zł miesięcznie

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Dziś została ogłoszona nowa oferta internetu w Heyah 01. Zasady są proste: płacimy 19,99 zł i dostajemy 50 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni. Potem pakiet się odnawia. Dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej GB, w Heyah pojawiła się dodatkowa opcja.

Nowa oferta internetu w Heyah 01

Heyah 01 oferta internetu

Pakiet 50 GB za 19,99 zł odnawia się co miesiąc. Usługa ma formę subskrypcji, jednak w dowolnej chwili możemy z niej zrezygnować. Z pakietu możemy korzystać na terenie Polski, a także w strefie roamingowej 1A (w roamingu do wykorzystania jest 2,39 GB). Gdyby komuś nadal brakowało internetu, to może dokupić dodatkowy pakiet 5 GB na 30 dni. Jego koszt to 10 zł.

Trzeba jednak pamiętać, że nowa propozycja Heyah 01 zawiera tylko internet — nie daje możliwości prowadzenia rozmów czy wysyłania wiadomości. Jeśli chcemy mieć wszystkie usługi w jednej sieci, to wspomnianą wyżej ofertę powinniśmy traktować jedynie jako dodatek do oferty głosowej Heyah 01. Zawiera ona rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 20 GB internetu, a jej cena to 19,99 zł miesięcznie.

Czytaj także: Gigabyte dotknięty atakiem ransomware przez pewną znaną grupę – mowa 112 GB danych

Łącząc obie oferty Heyah 01, możemy mieć zatem nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 70 GB internetu za 39,98 zł miesięcznie.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy