asus-zenfone-go

Asus brnie do przodu i już w ten poniedziałkowy początek tygodnia ma dla nas coś nowego. Zeszły tydzień obrodził w różne doniesienia na temat nadchodzących modeli. Tym razem również opowiemy nieco o kolejnej słuchawce, która może się okazać sympatycznym wyborem dla osób chcących ciekawego smartfona za niewielkie pieniądze.

 

Nie jest to jeszcze oficjalna zapowiedź od Asusa, ale wiadomości pochodzące z Flipkart. Jest to następny model z serii Zenfone. Czy wyróżnia się czymś szczególnym? Z pewnością można powiedzieć, że Asus Zenfone Go jest bardzo podobny do Zenfone 2 Laser, którego mieliśmy okazję poznać w zeszłym tygodniu. Specyfikacja słuchawki nie jest do końca znana. Oto co na razie wiemy.

 

Zenfone Go to smartfon z obsługą dwóch kart SIM i sieci LTE. Jego sercem jest układ MediaTek MT6580 w towarzystwie 2 GB pamięci RAM oraz 8 bądź też 16 GB pamięci wewnętrznej. Część użytkowników ucieszy się na wieść o możliwości rozszerzenia pamięci o kolejne 64 GB za pomocą karty microSD. Główny aparat posiada matrycę wielkości 8 megapikseli, podwójną diodę doświetlającą oraz laserowy autofocus. Frontowa kamerka pozwoli na zrobienie zdjęć 2 megapikselową matrycą. Zenfone Go po wyjęciu z pudełka będzie pracować na Androidzie Lollipop w wersji 5.1.

 

Niestety cena urządzenia nie jest jeszcze znana. Sądząc jednak po specyfikacji technicznej, jak i patrząc na pozostałe oferty Asusa, nie powinniśmy zostać nią przytłoczeni.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.