ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wysuwany aparat w smartfonie? Huawei decyduje się na odważny krok

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
huawei-logo1

Huawei nie próżnuje w tym roku i swoja ofertą stara się trafić w jak najszersze grono odbiorców. Po raz kolejny mamy do czynienia z przeciekiem, lecz potwierdzenie w TENAA oraz parę interesujących zdjęć nieco uwiarygodniają rewelacje. Co tym razem chiński producent do nas przyszykował? Oto smartfon, w którym wysuniemy aparat.

Weibo wypuściło do Sieci informacje na temat Huawei Honor 7i. Jest to prawdopodobnie widziany wcześniej w TENAA model ATH-AL00. Niestety nasze informacje na jego temat są dość okrojone, niemniej warto poznać to, czego możemy się spodziewać. W nadchodzącej słuchawce znajdzie się Snapdragon 615, układ graficzny Adreno 405 oraz 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej.

Huawei-Honor-7i-with-sliding-rear-camera-to-be-unveiled-on-August-20th

Prawdopodobnie jednak będą dostępne dwie wersje tego telefonu. Jedna z nich będzie cechowała się wyżej wymienionymi cyferkami, druga zaś będzie posiadać 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Cenowo spodziewamy się cen na poziomie około 322 oraz 403 dolarów. Pozostaje jednak dalej czekać na informacje dotyczące reszty specyfikacji.

Check-out-the-sliding-camera-on-the-TENAA-photos-for-the-Huawei-Honor-7i

Możemy się spodziewać, że Huawei już wkrótce, bo 20 sierpnia rozwieje nasze wątpliwości i odpowie na pytania. Warto więc poczekać, bo to kolejna propozycja, która być może pozytywnie wyróżni się na tle szarego, zalewanego przez podobne do siebie smartfony, rynku.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy