huawei-logo1

Huawei nie próżnuje w tym roku i swoja ofertą stara się trafić w jak najszersze grono odbiorców. Po raz kolejny mamy do czynienia z przeciekiem, lecz potwierdzenie w TENAA oraz parę interesujących zdjęć nieco uwiarygodniają rewelacje. Co tym razem chiński producent do nas przyszykował? Oto smartfon, w którym wysuniemy aparat.

 

Weibo wypuściło do Sieci informacje na temat Huawei Honor 7i. Jest to prawdopodobnie widziany wcześniej w TENAA model ATH-AL00. Niestety nasze informacje na jego temat są dość okrojone, niemniej warto poznać to, czego możemy się spodziewać. W nadchodzącej słuchawce znajdzie się Snapdragon 615, układ graficzny Adreno 405 oraz 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej.

 

Huawei-Honor-7i-with-sliding-rear-camera-to-be-unveiled-on-August-20th

 

Prawdopodobnie jednak będą dostępne dwie wersje tego telefonu. Jedna z nich będzie cechowała się wyżej wymienionymi cyferkami, druga zaś będzie posiadać 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Cenowo spodziewamy się cen na poziomie około 322 oraz 403 dolarów. Pozostaje jednak dalej czekać na informacje dotyczące reszty specyfikacji.

 

Check-out-the-sliding-camera-on-the-TENAA-photos-for-the-Huawei-Honor-7i

 

Możemy się spodziewać, że Huawei już wkrótce, bo 20 sierpnia rozwieje nasze wątpliwości i odpowie na pytania. Warto więc poczekać, bo to kolejna propozycja, która być może pozytywnie wyróżni się na tle szarego, zalewanego przez podobne do siebie smartfony, rynku.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.