Huawei Allegro konkurs Lewandowski

Huawei otwiera się na Allegro – za zakup można wygrać spotkanie z Robertem Lewandowskim

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Huawei otwiera swój sklep na Allegro, czyli własną strefę marki. Tym samym to już kolejny oficjalny kanał sprzedażowy, który ma w Polsce producent. I choć na początku nie znajdziemy w sklepie zbyt wielu produktów, to tych ma być znacznie więcej w przyszłości. Za to można wygrać spotkanie z Robertem Lewandowskim, ale trzeba się liczyć z tym, że wydamy na to trochę grosza.

Huawei otwiera sklep na Allegro

Huawei Allegro konkurs Lewandowski

Dziś pojawiła się strefa marki Huawei na Allegro. Obecnie znajdziemy tam tylko smartwatche i słuchawki producenta, ale z czasem mają zacząć pojawiać się tam także inne produkty. Teraz więc nie trzeba będzie korzystać ze strony Huawei, jeżeli zainteresuje nas jakiś produkt, choć zapewne na większe przeceny i promocje na Allegro nie ma co liczyć. Za to jeżeli zdecydujemy się na zakup jakiegoś smartfona poprzez Allegro, możemy wygrać spotkanie z Robertem Lewandowskim. Żeby mieć w ogóle na nie szanse, należy dokonać zakupu do 15 sierpnia tego roku.

Klienci, którzy odwiedzą strefę Huawei na Allegro i kupią jeden ze smartwatchy Huawei, mogą wygrać osobiste spotkanie z Robertem Lewandowskim. Aby o nie powalczyć, wystarczy między 6 a 15 sierpnia kupić smartwatch, odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Jakie cechy Huawei Watch najlepiej korespondują z Robertem Lewandowskim i dlaczego”, a następnie odpowiedź wysłać na adres [email protected]

Huawei – informacja prasowa

Zobacz też: Aplikacja InPostu z nową funkcją – przekierowanie będzie wygodniejsze.

W ofercie Huawei na Allegro znajdziemy już najnowszy smartwatch producenta, czyli Huawei Watch 3. Nie zabrakło jednak tańszym modeli, a w tym Huawei Watch Fit za 399 złotych czy opaski sportowej Huawei Band 6 za 249 złotych. Kupując którykolwiek z modeli i odpowiadając na pytanie, można liczyć na spotkanie ze sławnym piłkarzem. Regulamin konkursu dostępny jest na Allegro w poszczególnych ofertach.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy