Mio Cyclo Discover Connect debiutuje

Mio Cyclo Discover Connect — nowa nawigacja rowerowa debiutuje na rynku

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Na rynku debiutuje nawigacja rowerowa od Mio – chodzi o model Cyclo Discover Connect. Na tym nie koniec nowości od wspomnianej marki. Zaprezentowana została również nowa odsłona aplikacji Mio Share.

Mio Cyclo Discover Connect debiutuje na rynku wraz z nową wersją aplikacji Mio Share

Mio Cyclo Discover Connect wygląda podobnie do innych urządzeń z serii, Discover, szczególnie do modelu Discover Plus. Ekran ma przekątną 3,5″, nie zabrakło łączności WiFi oraz Bluetooth. Nawigacja może wyświetlać powiadomienia ze smartfona. Bez obaw można korzystać z niej w deszczu, ponieważ jest wodoodporna (certyfikat IPX7). Nawigacja jest w pełni zintegrowana z aplikacjami Komoot, RouteYou i STRAVA Route.

Wśród funkcji Mio Cyclo Discover Connect znajdziemy:

  • NeverMiss – pozwala na zapisanie współrzędnych miejsc, które uważamy za obowiązkowe do odwiedzenia na trasie. Gdy będziemy zbliżać się do jednego z takich miejsc, otrzymamy powiadomienie.
  • Suprise Me – nawigacja wyznacza trzy różne trasy, które mają pomóc nam odkryć na nowo tereny, które pozornie już znamy.

Nowa nawigacja ma kosztować w Polsce 649 zł.

Czytaj także: Aplikacja pozwalająca zobaczyć, jak kabina prysznicowa będzie wyglądać w łazience – brzmi śmiesznie, ale ma sens

W Google Play i App Store jest już dostępna nowa wersja aplikacji Mio Share. Umożliwia ona m.in. znajdywanie i zarządzanie trasami pieszymi i rowerowymi. Integruje [aplikacja – red.] konto MioShare z innymi serwisami do planowania tras, takimi jak Komoot, RouteYou i STRAVA Route, przez co za pomocą jednego kliknięcia można zsynchronizować i zapisać niemal wszystkie swoje trasy — czytamy w komunikacie prasowym. Trasę wybieramy przy uwzględnieniu pogody czy rodzaju aktywności, możemy też się nią podzielić w mediach społecznościowych.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy