The-Samsung-Galaxy-S6-Edge-Plus-with-the-QWERTY-keyboard-case...

 

Samsung musi czymś wyróżnić Galaxy S6 Edge+, które to niedługo zostanie ujawnione. Jednym z takich elementów może być ciekawe akcesorium, którym na pewno zainteresują się fani czucia fizycznych przycisków. Tym samym, być może, uda się Koreańczykom podebrać klientów BlackBerry.

 

O samej fizycznej klawiaturze QWERTY dla niezaprezentowanego jeszcze Samsunga Galaxy S6 Edge+ pisaliśmy już wczoraj i pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Po co coś takiego produkować? Szczególnie z takim designem? Dotykowe klawiatury i tak już wyprzedziły fizycznych przodków. Takie opinie wydaliście na temat akcesorium, które… faktycznie do najładniejszych nie należy. Jednak poznaliśmy jego cenę, jak i innych dodatków, które Samsung ma zamiar zaproponować użytkownikom niezaprezentowanego jeszcze Galaxy S6 Edge+. Wśród nich znajdziemy takie pozycje jak Flip Wallet, Glossy Cover za 100 złotych każde czy też Clearview Cover za około 170 złotych. Te akcesoria znamy już z tradycyjnego modelu Galaxy S6 Edge. W takim razie ile ma kosztować fizyczna klawiatura zasłaniająca sporą część wyświetlacza? Okazuje się, że jeden sklep już wprowadził ją do swojej oferty za 250 złotych. Oczywiście do tego należy doliczyć nasze podatki i tak oto otrzymamy właściwą wartość w Polsce.

 

W takim razie czy jest to opłacalne? Sam smartfon zapewne będzie kosztował w granicach 3000 złotych, a więc chcąc „podrobić” BlackBerry należy dorzucić jeszcze 10% wartości samego urządzenia. To ten element, którym chce zaskoczyć nas Samsung w przypadku Galaxy S6 Edge+?

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.