Cena klawiatury QWERTY dla Galaxy S6 Edge+ – piękno nie idzie w parze z wartością

Newsy

The-Samsung-Galaxy-S6-Edge-Plus-with-the-QWERTY-keyboard-case...

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Samsung musi czymś wyróżnić Galaxy S6 Edge+, które to niedługo zostanie ujawnione. Jednym z takich elementów może być ciekawe akcesorium, którym na pewno zainteresują się fani czucia fizycznych przycisków. Tym samym, być może, uda się Koreańczykom podebrać klientów BlackBerry.

 

O samej fizycznej klawiaturze QWERTY dla niezaprezentowanego jeszcze Samsunga Galaxy S6 Edge+ pisaliśmy już wczoraj i pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Po co coś takiego produkować? Szczególnie z takim designem? Dotykowe klawiatury i tak już wyprzedziły fizycznych przodków. Takie opinie wydaliście na temat akcesorium, które… faktycznie do najładniejszych nie należy. Jednak poznaliśmy jego cenę, jak i innych dodatków, które Samsung ma zamiar zaproponować użytkownikom niezaprezentowanego jeszcze Galaxy S6 Edge+. Wśród nich znajdziemy takie pozycje jak Flip Wallet, Glossy Cover za 100 złotych każde czy też Clearview Cover za około 170 złotych. Te akcesoria znamy już z tradycyjnego modelu Galaxy S6 Edge. W takim razie ile ma kosztować fizyczna klawiatura zasłaniająca sporą część wyświetlacza? Okazuje się, że jeden sklep już wprowadził ją do swojej oferty za 250 złotych. Oczywiście do tego należy doliczyć nasze podatki i tak oto otrzymamy właściwą wartość w Polsce.

 

W takim razie czy jest to opłacalne? Sam smartfon zapewne będzie kosztował w granicach 3000 złotych, a więc chcąc „podrobić” BlackBerry należy dorzucić jeszcze 10% wartości samego urządzenia. To ten element, którym chce zaskoczyć nas Samsung w przypadku Galaxy S6 Edge+?

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x