Jeśli podczas wakacyjnych wyjazdów jest wam potrzebna nawigacja, to mamy dobrą informację — ta w T-Mobile jest dostępna bezpłatnie na dwa miesiące. Podpowiadamy, jak aktywować bonus od magentowego operatora.

T-Mobile i bezpłatnie dostępna nawigacja — jak skorzystać?

W ramach akcji Happy Fridays T-Mobile co tydzień proponuje swoim klientom różne bonusy. Tym razem jest to bezpłatny dostęp do usługi Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski na 60 dni. Skorzystać mogą osoby, które korzystają z oferty typu MIX lub na kartę u magentowego operatora, a także ci, którzy mają u niego abonament. Promocja jest skierowana do osób, które jeszcze nie mają włączonej wspomnianej usługi.

Bezpłatną nawigację można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile od jutra (6 sierpnia) do niedzieli (8 sierpnia). Użytkownicy taryfy GO! mogą natomiast aktywować usługę wysyłając SMS-a o treści NAWIGACJAHF pod bezpłatny numer 8017. Żeby nie ponosić żadnych opłat, trzeba jednak pamiętać o tym, aby w porę wyłączyć dostęp do nawigacji. Po bezpłatnym okresie 60 dni nawigacja od T-Mobile jest płatna. Cena wynosi 12 zł miesięcznie dla klientów z abonamentem i 3 zł tygodniowo dla osób z ofertami MIX i na kartę.

Czytaj także: Transmisja po Thunderbolt 5 osiągnie naprawdę szalone prędkości – wszystko dzięki nowej technologii

Jeśli nie chcemy płacić za nawigację, wystarczy, że w dowolnym momencie (np. tuż przed końcem darmowego okresu) z niej zrezygnujemy. Można to zrobić, wysyłając SMS pod numer 8017 o treści NAWIGACJA ANULUJ (jeśli mamy abonament) lub NAWIGACJA7 ANULUJ (jeśli korzystamy z oferty typu MIX lub na kartę).

źródło: informacja prasowa