samsung galaxy note 5 s6 edge+ plus jadskasdkjasdasdsadsadsasadasd

Co tu dużo mówić, zaledwie kilka dni dzieli nas od wielkiej konferencji Samsunga, na której poznamy dwa nowe topowe smartfony oraz najprawdopodobniej jeden tablet. Jednak my od dłuższego czasu gdybamy na temat telefonów komórkowych i właśnie mamy ku temu kolejną okazję.

Otóż do Sieci przedostały się kolejne zdjęcia Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+, a wraz z nimi komentarz ich autora odnośnie tych dwóch urządzeń. W takim razie jeszcze raz przyjrzyjmy się tym dwóm smartfonom, które ewidentnie będą mierzyć się z najlepszymi:

W takim razie teraz komentarze od autora. Po raz kolejny potwierdza się brak złącza na kartę MicroSD, w obydwu modelach. Dla odmiany, tym razem pojawia się informacja o automatycznym uwalnianiu stylusa S Pen w Galaxy Note 5, co wcześniej kilka razy zostało zaprzeczone. Jednak ciekawiej ma być w przypadku Galaxy S6 Edge+ za sprawą „wnętrzności”. Niestety, ale nie zostały ujawnione szczegóły, co takiego ciekawego ma zostać wprowadzone. Oczywiście pojawi się większy akumulator, ale mowa jest także o lepszym procesorze. Czyżby Exynos 7422?

Za 4 dni poznamy powyższych bohaterów, ale z pewnością jeszcze przez ten czas pojawi się wiele różnych domniemań specyfikacji, które – bądź, co bądź – zaczynają już powoli nużyć. Myślicie, że Samsung będzie w stanie nas zaskoczyć?

źródło: Android Headlines