polsat box go

Polsat Box Go i Polsat Go – nowe usługi, które zastąpią Iplę i Cyfrowy Polsat

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Polsat Box Go i Polsat Go to dwie nowe usługi, które mają zastąpić Iplę oraz Cyfrowy Polsat. O tym, że Ipla znika z rynku, pisaliśmy dla Was pod koniec lipca. Teraz Polsat poinformował oficjalnie, co pojawi się zamiast lubianych przez widzów usług. Co nowego przyniosą i co stanie się z klientami, którzy do tej pory korzystali z Cyfrowego Polsatu oraz Ipli?

Polsat Box Go i Polsat Go – nowe usługi

Polsat Box Go

Zmiany dla korzystających z oferty Ipli i Cyfrowego Polsatu nastąpią już niebawem. Polsat Box Go i Polsat Go wystartują w ciągu najbliższych kilku tygodni. Pierwszy będzie Polsat GO, którego start przewidziano na sierpień, a Polsat Box GO wystartuje we wrześniu. Osoby, które korzystały z Ipli oraz Cyfrowego Polsatu Go, będą mogły używać loginów i haseł na nowej platformie, czyli Polsat Go Box. Czym w ogóle będą nowe usługi i jaki jest ich cel?

  • Polsat Box Go – zastąpi Cyfrowy Polsat Go i Iplę, model abonamentowy, pozbawiony reklam.
  • Polsat Go – nowy serwis i aplikacja z programami Telewizji Polsat, model bezpłatny z reklamami.

Nasi klienci i widzowie chcą mieć swoje treści i dostęp do nich „tu i teraz”, chcą mieć ich pełen wybór, korzystać z nich gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Polsat Box Go i Polsat Go to dwie świetne aplikacje i serwisy, z bardzo bogatą ofertą do oglądania, nowymi funkcjami, bardzo prostym, przyjaznym wyglądem i wygodne w korzystaniu. ‘Go’ w nazwie oznacza, że możesz oglądać swoje ulubione treści, gdzie chcesz i kiedy chcesz, bo są dla Ciebie dostępne online.

Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Zobacz też: Sporo niezapowiedzianych wcześniej nowości od Netflix.

Nowości dla wszystkich i wszędzie – nowa idea Polsat Box Go

Polsat Box Go ma być dostępny pod adresem polsatboxgo.pl, ale pojawi się także na urządzeniach mobilnych. Co ciekawe, nie tylko na Androidzie oraz iOS, ale także na sprzętach z HMS (Huawei Mobile Services). Aplikacja ma być dostępna także na telewizorach Smart TV, Android TV czy Apple TV i na dekoderach. Cyfrowy Polsat Go zaktualizuje się automatycznie i zostanie zastąpiony nowym Polsat Box Go. Korzystający z Ipli będą musieli pobrać nową aplikację. Polsat Box Go ma pojawić się do pobrania we wrześniu. Nie poznaliśmy jeszcze cen abonamentu.

Projektując funkcjonalności i wygląd Polsat Box Go zebraliśmy najważniejsze pytania i sugestie użytkowników Ipli i CP Go, jak i uwagi odnośnie innych serwisów działających na rynku. Całkowicie przebudowany, udoskonalony serwis i aplikacja są odpowiedzią na potrzeby oraz wymagania klientów i widzów. Polsat Box Go będzie taki, jaki chcą – wiele funkcji, ale jednocześnie łatwość obsługi, bardzo prosty interfejs i przyjazny wygląd. Najlepsze treści i dostęp do nich w dowolnym miejscu i czasie na wybranym urządzeniu.

Grzegorz Janczura, Dyrektor Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Funkcje Polsat Box GO

  • Serwis prostszy w obsłudze z nową, przejrzystą szatą graficzną.
  • Nowy system rekomendacji treści. Teraz jeszcze bardziej dopasowane propozycje filmów i seriali.
  • Profile użytkowników – każdy z domowników może mieć własne subkonto.
  • Dostęp offline. Wybrane treści można pobrać na telefon lub tablet i oglądać później bez użycia internetu.
  • Funkcja Chromecast i AirPlay dla VOD oraz kanałów TV – możliwość wyświetlania na telewizorze tego samego, co ogląda się np. na smartfonie.
  • Dane do logowania z zastąpionych serwisów (Ipli i CP Go) – zarówno login, jak i hasło – pozostaną bez zmian

Polsat Go – z reklamami, ale za darmo

Polsat Go

Polsat Go będzie dostępny na pod adresem polsatgo.pl i wszędzie tam, gdzie Polsat Box Go. Dostęp więc będzie prosty i szybki, a do tego darmowy. Oczywiście pojawią się reklamy, ale coś za coś.

Polsat Go powstaje dla widzów – będą mieli dostęp do programów z różnych anten Telewizji Polsat, gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Otrzymają pełen wybór, a my zapewnimy im najlepsze treści – filmy, seriale, programy rozrywkowe znane z naszych kanałów. To ogromna zmiana dla nas – widzowie będą mogli oglądać nasze programy już nie tylko w telewizji, ale także w internecie, w specjalnej, nowej aplikacji i w serwisie Polsat Go, stworzonych wyłącznie dla treści z anten Telewizji Polsat.

Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy