N.O.V.A 3 od Gameloftu – jeszcze w tym miesiącu?

Newsy

Letnie premiery Gameloftu zapowiadają się nieziemsko, ukazały się już: trailer MIB 3 oraz zapowiedź Asphalt 7: Heat. Jednak to nie koniec, gdyż w sieci właśnie pojawił się filmik, w którym Arnaud Bonnard – osoba odpowiedzialna za tę produkcję przedstawia efekty wizualne zastosowane w następcy cieszącego się ogromną popularnością N.O.V.A 2 . Jeśli ten tytuł nic Wam nie mówi, mimo wszystko obejrzyjcie poniższe wideo. Seria Near Orbit Vanguard Alliance to lider jeśli chodzi o porządne zagospodarowanie zasobów układów graficznych naszych smartfonów. Materiał jest w języku angielskim, jednak nawet bez znajomości można bez problemu zapoznać się z okazałością tej produkcji.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

{youtube}vPiaD55WJg0{/youtube}

Nie podano oficjalnej daty premiery, ale Gameloft poinformował, że gra ma zadebiutować na Androidzie w maju tego roku. Ma ona kosztować 6,99$, więc rozsądnie jak na taki tytuł. Ja z pewnością wydam te pieniądze, a co Wy sądzicie?

 

Źródło:
Androidandme.com
Phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x