Dom z papieru 5 trailer zapowiedź Netflix

Dom z papieru 5 – oto trailer nowego sezonu

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Dom z papieru 5, czyli piąty sezon popularnego serialu na Netflix, doczekał się pierwszego trailera. Zapowiedź nowej produkcji pokazuje, że również w tej części będzie działo się naprawdę sporo. Oczywiście nie polecamy oglądać trailera serialu, jeżeli nie obejrzało się wszystkich dostępnych na platformie odcinków.

Dom z papieru 5 – nowy sezon w dwóch częściach i trailer

Wielu fanów czekało na ten moment, czyli na pierwszy pełnoprawny trailer nowego sezonu serialu. Dom z papieru 5 lub też po prostu piąta część opowieści jest bezpośrednio powiązany z poprzednimi sezonami serialu. Oglądanie zapowiedzi sporo może zdradzić z fabuły i zepsuć kilka niespodzianek, więc ostrzegamy tych, którzy mogą być tego nieświadomi.

100 godzin, które wydają się trwać 100 lat. W ten sposób Tokio opisuje swoje odczucia w oficjalnym zwiastunie pierwszej części 5. sezonu „Domu z papieru”. Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo przygotowuje wojskowy szturm na Bank Hiszpanii. Dla gangu to moment, w którym nic nie jest już pewne. Zdają się być na przegranej pozycji i wygląda na to, że ich koniec jest naprawdę bliski. Czy pomimo przeciwności odzyskają siły do walki… jeszcze ten jeden raz? W końcu to oni są ruchem oporu. Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Dom z papieru – opis od Netflix

Zobacz też: Z Netflix zniknęło właśnie dużo wartościowych produkcji.

Dom z papieru 5 zadebiutuje na Netflix 3 września tego roku, ale piąty sezon został podzielony na dwie części. Druga odsłona piątego sezonu pojawi się na platformie 3 grudnia 2021 roku.

Źródło: Netflix informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy