samsung galaxy buds2 zdjęcia etui

Europejska cena Galaxy Buds2 przed premierą — Samsung nie chce wprowadzać rewolucji

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

O nadchodzących nowościach Samsunga wiemy już naprawdę wiele. Firma szykuje się do całkiem sporego wydarzenia, które może okazać się przełomowe dla całej branży. Niemniej, ogólnie patrząc, wiemy już całkiem sporo o nadchodzących produktach, więc czas poznawać szczegóły. Tym jest europejska cena Galaxy Buds2, a więc kolejnej generacji bezprzewodowych słuchawek od Samsunga. Ujawniona kwota zapowiada się na rozsądną w kontekście całego rynku i poprzedników.

Samsung Galaxy Buds2 – europejska cena na podobnym poziomie

samsung galaxy buds2 zdjęcia

Otóż okazuje się, że cena Galaxy Buds2 w Europie wyniesie niecałe 150 Euro, czyli około 700 złotych. Ta kwota idealnie wpisuje się w dotychczasowy przedział bezprzewodowych słuchawek dokanałowych z zaawansowanymi rozwiązaniami, ale jeszcze bez określania mianem premium. Patrząc na poprzednie propozycje Samsunga, jest znacznie lepiej, gdyż Galaxy Buds+ zadebiutowały z ceną 170 euro, a Galaxy Buds Pro z 230 euro. Oczywiście dzisiaj możemy kupić je już znacznie taniej.

W ramach przypomnienia Galaxy Buds2 na pewno zadowolą konsumentów pod względem dostępnych wersji kolorystycznych. Do tego nie zabraknie marki AKG, aktywnej redukcji hałasów (ANC) oraz dodatkowych rozwiązań, które mają dawać jeszcze lepszą jakość dźwięku. Przy tym również pojawi się wzmianka o mikrofonach. W końcu Samsung zachęca do korzystania z ich słuchawek między innymi do nagrywania filmów.

Zobacz też: Inteligentne okulary Ray-Ban jeszcze w tym roku — partner firmy budzi mieszane uczucia.

Potwierdzenie powyższych informacji nastąpi 11 sierpnia, kiedy to Samsung oficjalnie zaprezentuje nowe słuchawki na konferencji Unpacked. Razem z Galaxy Buds2 oficjalnie poznamy smartwatcha Galaxy Watch4 i składane smartfony z elastycznymi ekranami — Galaxy Z Flip3 i Galaxy Z Fold3. Na którą nowość najbardziej czekacie, a którą najchętniej byście kupili?

Źródło: GSM Arena, WinFuture

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy