ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wyniki I etapu konkursu Onet & Android.com.pl

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy

Onet – lider polskiego Internetu pracuje aktualnie nad nową odsłoną swojej poczty. Zanim jednak produkt ten będzie ogólnodostępny musi on wykonać szereg eksperckich testów. Jako, że aplikacja ta będzie multiplatformowa – tzn. działać będzie na każdym urządzeniu niezależnie od systemu operacyjnego, wielkości ekranu czy sposobu nawigacji (klawiatura/dotyk) do ekskluzywnych testów została zaproszona nasza redakcja wraz z Wami! Naszymi czytelnikami.


Z tego powodu zorganizowaliśmy nieco ponad tydzień temu konkurs w którym główną nagrodą jest najmocniejszy obecnie Android na rynku – HTC One X. Pierwszy etap zakończył się w ubiegły piątek. Spośród ponad setki zgłoszeń przez weekend wybraliśmy dwadzieścia najlepszych. Szczęśliwcy Ci będą mogli uczestniczyć w ekskluzywnych testach nowej OnetPoczty. Poniżej znajduje się lista.

Mikołaj Maciejewski
Marcin Bugaj
Mateusz Halot
Wojciech Karasiński
Michał Pomorski
Tomasz Kęsicki
Łukasz Maćczak
Marcin Lachowicz
Jarosław Brzozowski
Sławomir Świtoń
Rafał Brzoska
Michał Bechcicki
Marek Szymaniak
Krzysztof Wolski
Dominika Dankowska
Adam Niedziałek
Krzysztof Cegielski
Jarosław Wojtas
Paweł Kłopotek-Główczewski
Łukasz Skoczółek

Dostęp do nowej OnetPoczty dla zakwalifikowanych do II etapu konkursu zostanie przydzielony w ciągu 24 godzin. Wytypowani zobowiązani są do przysłania nam wyników swoich testów, opinii, pomysłów co można by zmienić oraz informacji na temat ewentualnych bugów. Najaktywniejsza osoba zdobędzie na własność HTC One X i napisze artykuł zawierający jego przemyślenia na stronę główną Android.com.pl o nowym produkcie Onetu. Pozostali jako nagrodę pocieszenia otrzymają gadżety Android.com.pl.

Drugi etap konkursu trwa do 23:00, 13-go maja 2012. Wszystko powinno zostać wysłane w zbiorczym mailu na adres [email protected]

Sprawdź najnowsze wpisy