gdzie jest dziecko za darmo

Usługa „Gdzie Jest Dziecko” od T-Mobile dostępna za darmo na 30 dni

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Dziś T-Mobile ogłosił bonus dostępny w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays. To usługa Gdzie Jest Dziecko dostępna przez miesiąc za darmo. Takie rozwiązanie może być przydatne podczas wakacyjnych wyjazdów.

Jak aktywować usługę „Gdzie Jest Dziecko” na 30 dni za darmo?

gdzie jest dziecko za darmo

Usługa Gdzie Jest Dziecko pozwala szybko sprawdzić lokalizację, w której przebywają najmłodsi członkowie rodziny. Kiedy przez kilka godzin nie można skontaktować się telefonicznie z bliską osobą, trudno zorientować się, czy np. nasza pociecha przebywa jeszcze w danym miejscu, czy wybrała się z przyjaciółmi na lody – zauważa magentowy operator. Jego usługa ma rozwiązywać ten problem. Można z niej skorzystać nie tylko opiekując się dziećmi, ale również np. osobami starszymi.

Możliwość bezpłatnego korzystania z usługi przez 30 dni jest dostępna dla klientów T-Mobile korzystających z abonamentu, a także do osób z ofertami typu MIX lub oferty na kartę, którzy nie korzystali jeszcze z Gdzie Jest Dziecko. Aktywować usługę mogą też użytkownicy Pakietu Cyklicznego Standard.

Czytaj także: Przegapiłeś połączenie? Google wytłumaczy Ci, dlaczego

Żeby skorzystać z propozycji magentowego operatora, trzeba od jutra (30 lipca) do 1 sierpnia uruchomić aplikację Mój T-Mobile i tam wybrać bonus. Jeśli po upływie 30 dni nie zrezygnujemy z usługi, to przedłuży się ona automatycznie, a to kosztuje 6,15 zł tygodniowo. Dezaktywacja usługi możliwa jest w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomość SMS o treści GJDP ANULUJ pod numer 8082.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy