Cyfrowy Polsat i Ipla znikną z rynku

Cyfrowy Polsat i Ipla znikną z rynku — wiemy, co pojawi się na ich miejsce

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Rebranding przeprowadzany przez Grupę Polsat Plus będzie miał większą skalę, niż można się było spodziewać. Z rynku znikną marki Cyfrowy Polsat i Ipla. W ich miejsce pojawią się usługi z nowymi nazwami i znakami graficznymi.

Cyfrowy Polsat i Ipla znikną z rynku — co w zamian?

Cyfrowy Polsat i Ipla znikną z rynku

Cyfrowy Polsat zostanie zastąpiony na rynku przez Polsat BOX. Nowa marka wraz z hasłem Wybierz swoje wszystko została zgłoszona w połowie czerwca do Urzędu Patentowego. Znikną również platformy Cyfrowy Polsat GO oraz Ipla — zamiast nich pojawią się Polsat BOX GO i Polsat GO.

Portal wirtualnemedia.pl dotarł do listu, który prezes Grupy Polsat Plus Mirosław Błaszczyk skierował do pracowników. Uzasadnia w nim, że rezygnacja z marki Cyfrowy Polsat jest spowodowana dostosowywaniem oferty firmy do potrzeb i zwyczajów klientów. Wiemy, że chcą mieć wybór i możliwość dostępu do swoich kanałów tv, filmów, seriali, wydarzeń sportowych, kiedy, jak, gdzie i w jakikolwiek sposób chcą – czy na telewizorze poprzez antenę satelitarną czy może coraz częściej przez internet. I to wszystko gromadzi w sobie nasza nowa marka Polsat Box – tłumaczył.

Czytaj także: Operatorzy włączają płatne usługi bez pytania klientów o zgodę — to prawdziwa plaga

Opisywane zmiany stanowią ciąg dalszy rebrandingu w Grupie Polsat Plus. W czerwcu poznaliśmy nowe logotypy Plusa i Polsatu, choć wciąż nie są one jeszcze powszechnie stosowane przez oba podmioty.

źródło: wirtualnemedia.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy