Google Voice wyjaśni powód przegapienia połączenia

Przegapiłeś połączenie? Google wytłumaczy Ci, dlaczego

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Google Voice wciąż nie jest dostępne w Polsce. To znaczy, teoretycznie możemy pobrać tę aplikację, jednak nie jest ona u nas wspierana, przez co najzwyczajniej nie działa. Właśnie dostaliśmy dwa nowe powody, żeby wyczekiwać aktywowania u nas tej aplikacji. Dostała ona bowiem dwie nowe funkcje określane jako: Powód nieodebranego połączenia i Powód odrzucenia połączenia i ponowne wybieranie numeru.

Google Voice wyjaśni powód przegapienia połączenia

Google Voice wyjaśni powód przegapienia połączenia

Dzięki pierwszej funkcji użytkownicy mogą zobaczyć, dlaczego smartfon nie zadzwonił i co można zrobić, aby to naprawić. Aplikacja nie tylko powie Ci, że przegapiłeś połączenie, ale też wyjaśni dlaczego, oraz poda rekomendację, jak uniknąć sytuacji w przyszłości. A przy okazji zapewni to także zgrabną wymówkę co do przyczyny zignorowania połączenia. I ta będzie miała tę przewagę nad innymi, że będzie prawdziwa.

Zobacz też: MediaTek Kompanio 1300T oficjalnie – nie zobaczymy go jednak w smartfonach

W usłudze Google Voice dodano również funkcję Powód odrzucenia połączenia i ponowne wybieranie numeru. Podobnie jak w przypadku Powodu nieodebranego połączenia, wyjaśnia ona, dlaczego połączenie zostało przerwane oraz podaje zalecenie, jak pomyślnie ponownie nawiązać połączenie. Dodatkowo producent dodał w Google Voice opcję usuwania wielu wiadomości SMS za jednym razem. Google sugeruje, że powyższe funkcje będą dostępne dla wszystkich klientów Google Workspace, którzy subskrybują usługę Google Voice. Będą one również dostępne dla klientów G Suite Basic i Business. Jest całkowicie możliwe, że funkcje z czasem trafią do  wszystkich, w tym darmowych użytkowników aplikacji.

Źródło: SlashGear

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy