Microsoft-Translator-for-Android-versions-4.3-or-newer-and-Android-Wear

 
Do Sklepu Play trafiła właśnie aplikacja od Microsoftu, która pozwoli na tłumaczenie tekstu lub mowy z poziomu naszego urządzenia. Co ciekawe, ta opcja jest dostępna także na smartwatchach i trudno sobie wyobrazić bardziej wygodne korzystanie z translatora niż po prostu mówienie do zegarka.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 
Aplikacja obsługuje około 50 języków, co z pewnością wystarczy każdemu w kontaktach z obcokrajowcami. To kolejna przewaga urządzeń z Android Wear, które mogą dyskretnie przetłumaczyć komunikat i przedstawić nam go w zrozumiałej dla nas formie.

 
Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna, klawisze są duże, a wszystkie opcje znajdziemy w jednym miejscu. Tłumacz działa na urządzeniach wyposażonych w co najmniej Androida w wersji 4.3, czyli już dosyć wiekową wersję systemu. To także spory plus szczególnie dla posiadaczy starszych smartfonów. Link do pobrania aplikacji znajdziecie tutaj. 

 

Microsoft-Translator-for-Android-versions-4.3-or-newer-and-Android-Wear (1)

Źródło: Google Play
Dawid Przewoźnik