asus-pad-transformer-300

 

Użytkownicy sprzętu ASUSa od początków jego działania na rynku związanym z tabletami na Androidzie, nie mogą narzekać na brak wsparcia z jego strony. Firma stara się możliwie jak najszybciej wydawać aktualizacje i łatki oprogramowania dla swoich urządzeń, a także poprawia hardware’owe braki tabletów.

update

Tym razem ASUS wydał na światło dzienne źródła kernela dla tabletu ASUS Transformer Pad 300, co na pewno walnie przyczyni się do rozwoju społeczności developerskiej związanej z tym urządzeniem. Pliki te pomogą niezależnym „kucharzom” tworzyć lepsze ROMy dla tego tabletu, co wpłynie pozytywnie na użytkowników.

Źródła dostępne są do pobrania tutaj, po wybraniu zakładki Android.

źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.