One UI 4 Beta w Polsce

Samsung ogłasza betę nakładki One UI 4.0 bazującej na Androidzie 12! Testerzy poszukiwani

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Samsung to ogromna firma, którą znają niemal wszyscy. Producent ma w swoim portfolio całą masę różnych produktów, ale słynie głównie ze smartfonów. A skoro o smartfonach mowa, to Koreańczycy właśnie ogłosili betę One UI 4.0, czyli najnowszej wersji swojej nakładki. Oprogramowanie bazuje na Androidzie 12, a Samsung szuka już osób chętnych do jego przetestowania.

Beta One UI 4.0 zapowiedziana

Beta One UI 4.0

Po wielu miesiącach czekania Samsung w końcu zapowiedział betę One UI 4.0; firma zdecydowała się zrezygnować z One UI 3.5 i od razu przeskoczyła do „pełnej czwórki”. Rzecz jasna oprogramowanie bazuje na Androidzie 12. Producent szuka już testerów, ale na razie tylko w Korei Południowej – mieszkańcy tego państwa, którzy zapiszą się do bety, będą mogli pobrać nową aktualizację w najbliższym czasie, choć dokładnej daty nie podano. Z początku betę One UI 4.0 zainstalują tylko posiadacze flagowców z serii Galaxy S21 (Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra).

Zobacz także: Operatorzy włączają płatne usługi bez pytania klientów o zgodę — to prawdziwa plaga

Ciężko powiedzieć, kiedy beta zostanie udostępniona w Polsce, choć raczej przesadnie długo nie poczekamy. Otwarta beta One UI 3.0 wystartowała w październiku ubiegłego roku, a w połowie grudnia Samsung wypuścił już stabilną aktualizację. Niewykluczone więc, że także i tym razem przekształcenie bety w stabilne oprogramowanie zajmie Koreańczykom mniej więcej dwa miesiące (o ile oczywiście nie zostaną odkryte żadne rażące błędy, których naprawienie pochłonie sporo czasu). Wszystkim zainteresowanym dostępem do bety One UI 4.0 nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Kiedy do testów będą mogli się zapisywać obywatele naszego kraju, to na pewno o tym napiszemy.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy