lg-logo-android

 

Wygląda na to, że inni producenci nie zamierzają oddawać pola Samsungowi w kwestii najwyższej półki smartfonów. LG zapowiedział właśnie swoją odpowiedź na Samsunga Galaxy SIII.

LG Optimus LTE2 ma być superszybkim smartfonem, którego podzespoły zostaną zamknięte w metalowo-szklanej obudowie. Absolutnym hitem ma być dostępność aż 2 GB pamięci operacyjnej. Optimus LTE2 działać ma oczywiście pod kontrolą najnowszego Androida Ice Cream Sandwich.

optimus-lte2

Specyfikacja techniczna wygląda dość interesująco, mimo iż wciąż nie znamy części podsepołów:

-ekran LCD TrueHD IPS o rozdzielczości HD

-prawdopodobnie procesor Qualcomm Snapdragon S4

-2 GB RAM

-bateria 2150 mAh

-ładowanie bezprzewodowe

Więcej szczegółów zapewne poznamy w najbliższym czasie.

Źródło: engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.