asus-logo

 

Jak powszechnie wiadomo, tablet Transformer Prime autorstwa ASUSa mimo świetnej specyfikacji technicznej posiada jedną, uciążliwą wadę – z powodu zastosowania aluminiowej obudowy sygnał GPS w urządzeniu jest bardzo słaby i nie pozwala na komfortowe korzystanie z nawigacji. Tajwańska firma chcąc zadośćuczynić klientom, postanowiła wydać zewnętrzny moduł GPS dla każdego, kto poprosi o jego wysyłkę w specjalnym formularzu.

zewntrzny-modu-GPS-Prime-05

Okazuje się, że GPS Extension Kit można już bezproblemowo zamawiać w Polsce – przesyłka do naszego kraju jest realizowana kurierem z czeskiej Ostravy.

Każdy, kto chce zamówić paczkę, powinien udać się tutaj.

Źródło: tabletowo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.