wiosenne bonusy w Orange

Rabaty za e-faktury w Orange — operator wprowadza nowy warunek

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Osoby chcące otrzymywać rabaty za e-faktury w Orange od dziś muszą spełnić nowy warunek. Co najmniej raz w miesiącu trzeba zalogować się do swojego konta Mój Orange. W przeciwnym razie rabatu nie będzie.

Nowe zasady w Orange — rabaty za e-faktury dla użytkowników Mój Orange

orange rabaty za e-faktury

Operatorzy na różne sposoby próbują zachęcić swoich klientów do korzystania z ich internetowych usług i aplikacji mobilnych. Czasami czekają w nich choćby atrakcyjne bonusy. Pomarańczowy operator idzie jednak o krok dalej i ogłasza powiązanie kwestii korzystania z Mój Orange z rabatem za e-fakturę.

Opisywane zasady obowiązują od dziś i dotyczą osób, które podpisują nowe umowy lub przedłużają stare. Konkretnie chodzi o Abonament komórkowy, Internet mobilny, Orange Love, Internet domowy/firmowy, Internet Domowy 4G. Żeby otrzymywać rabat w wysokości od 4,99 do 5,01 zł w zależności od usługi, trzeba wyrazić zgodę na przesyłanie e-faktur oraz min. raz w miesiącu zalogować się na konto Mój Orange. Można to zrobić w aplikacji mobilnej lub za pośrednictwem strony internetowej.

Czytaj także: Teleskop kosmiczny na… balonie? Ten szalony pomysł przyniósł świetne rezultaty

Pomarańczowy operator będzie przypominał swoim klientom o konieczności zalogowania się do Mój Orange w celu otrzymania rabatu. Osoby, które spełnią warunek, otrzymają również powiadomienie, że mogą spodziewać się zniżki na najbliższej fakturze.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy